
Albert-Jan Vink
trainerWie ben ik en wat drijft mij?
Typerend voor mij is de volgende tegenstelling:
Aan de ene kant ben ik creatief en op zoek naar vrijheid en ruimte om verder te ontwikkelen. Aan de andere kant ben ik down to earth en pragmatisch; ik streef naar haalbaarheid en realiteitszin. Deze verschillende kanten houden mij meestal in balans. Soms botsen ze, maar dat maakt het leven ook boeiend.
Naast mijn werk houd ik mij graag bezig met mijn gezin, vrienden, sporten, natuur en muziek maken.
Wat is mijn achtergrond?
Sinds 10 jaar aan het werk als freelance trainer voor een aantal organisaties; met name in de re-integratie- en jobcoachbranche, maar ook bij commerciële bedrijven. Als trainer stimuleer ik deelnemers om uit hun comfortzone te komen, zodat iedereen actief aan het leren is.
Sinds ruim 20 jaar werkzaam als behandelend psycholoog. Hier geleerd om altijd oog te blijven houden voor de persoon achter de klacht/diagnose. Hoe komt iemand in contact met zijn sterke kanten en krijg je iemand die is vastgelopen weer in beweging?
Sinds 10 jaar mede-eigenaar/ondernemer vanuit het bedrijf Psyche@work. Vanuit deze rol veel ervaring opgedaan met het behartigen van de belangen van zowel werkgever als werknemer . Dit vanuit een systemische visie; gedrag stuurt gedrag.
Huib Hardeman
directeur
José van Tilburg
senior consultant / trainer / coach
Lutz Knospe
senior consultant / trainer / coach
Claudia van Valkengoed
office manager / gastvrouw
Janny Beers
projectcoördinator
Marscha Beckers
projectcoördinator
Albert-Jan Vink
trainer
Allard Klok
trainer
Anne van Weeghel
trainer / acteur
Conrad Heipke
acteur
David Jonker
trainer / coach
Femke Ottevanger
trainer
Floris van Tilburg
trainer / acteur
Geerke van der Bruggen
trainer
Hettie van den Hoeven
trainer / acteur
Ingrid Oei
acteur
Izaira Kersten
acteur
Jeremiah Fleming
acteur
Jiske Gunkel
acteur
Maarten Fischer
trainer
Michiel Zeegers
trainer / acteur
Nadine Kamer
acteur
Nicolette Kat
trainer
Peer Bink
acteur
Peet Hoffmanns
acteur
Rosa Evans Knaup
trainer / acteur
Rosalind Veltman
trainer / acteur
Saskia Slotboom
trainer
Serge de Boer
trainer
Sharon Hanegraaf
trainer
Sierdjan Westen
trainer
Wouter Braaf
trainer / acteur